Obsługa prawna przedsiębiorców

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, z całą pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne jest zadbanie o to, aby działalność firmy była pod każdym względem zgodna z aktualnie obowiązującym prawem. W dzisiejszych czasach, niezależnie od tego, w jakiej branży działamy, wszelka aktywność z zakresu produkcji, handlu czy usług obwarowana jest różnego rodzaju przepisami prawnymi.
Świadczymy usługi z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Zajmujemy się m. in. opracowywaniem oraz sprawdzaniem umów handlowych, a także tych odnoszących się do współpracy pomiędzy różnymi podmiotami gospodarczymi w zakresie świadczenia konkretnych usług czy sprzedaży towarów. Mając na uwadze fakt, że niemal w każdej gałęzi przemysłu działa wiele firm, zwracamy szczególną uwagę na to, czy podejmowane przez nie działania są zgodne z aktualnie obowiązującym prawem konkurencji, prawem konsumenckim, prawem reklamy. Świadczymy także usługi prawne przedsiębiorstwom działającym w tzw. sektorach regulowanych, np. w sektorze żywnościowym i farmaceutycznym.
Doradzamy również w zakresie obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego. W ramach naszych usług, zajmiemy się opracowaniem treści umów oraz statutów spółki, przygotujemy od strony formalnej posiedzenia statutowych organów spółki, opracujemy uchwały organów spółek, doradzimy przy zmianach składu osobowego członków organów spółek,, a także prokurentów. Podejmiemy się również przeprowadzenia wszelkich formalności związanych z rejestracją firmy w KRS, a także wprowadzeniem ewentualnych zmian wpisów we wspomnianym rejestrze.
Mamy w zespole doświadczonych procesualistów, którzy podejmą się również reprezentowania przedsiębiorców w sprawach sądowych i administracyjnych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza oferta skierowana do przedsiębiorców poparta jest długoletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej wielu przedsiębiorstw, w tym zagranicznych korporacji. Proponujemy Ci kompleksową obsługę prawną. Zadbamy o bezpieczeństwo prawne Twojej firmy, w sposób możliwie najbardziej uwzględniający Twoje potrzeby biznesowe. Widzimy się również w roli doradczej już na etapie koncepcji biznesowych, a nie tylko w sytuacji, gdy trzeba "ugasić pożar".